Podařilo se!! Ze spojení Lorelay 4Me Caramellocoon a Tornado Pinchuk se narodilo koťátko!

Fleur D´Avalance Cartouche Louis se narodil 7.5.2021 jako jedináček s úžasnou porodní váhou. A jinak je to lumpík, vtěrka, prostě miláček.


3. listopadu 2020 se nám narodila nám koťátka - 

2 kluci a jedna holčička a mají se čile k světu!

Čekáme miminka!!! 

Ze spojení Rhapsody in Blue de Baracoa, ES a Tornado PINCHUK, RU očekáváme na počátku listopadu 2020 miminka. Tak nám držte palce!!!!


WHAT´S NEW

 

Povaha a temperament
Mainská mývalí kočka má velmi přátelskou povahu. S člověkem dokáže navázat velmi pevný vztah a to z ní dělá nadmíru příjemného společníka. Je velmi hravá a tuto vlastnost si udržuje až do vysokého věku. Tyto kočky mají rády mazlení, i když samozřejmě existují výjimky, obecně lze tvrdit, že přítulnost je pro mainskou mývalí kočku...

Mainská mývalí kočka je jedno z nejstarších amerických kočičích plemen. Řadí se mezi největší domestikované kočky. Díky její impozantní velikosti a přátelské povaze se jí často přezdívá "něžný obr"

Celkový dojemMohutné plemeno s hranatým obrysem hlavy a velkýma ušima, širokým hrudníkem, silnou kostrou, dlouhým, silně osvaleným hranatým tělem a dlouhým vlajícím ocasem.VelikostVelká kočka.Hlava- tvar - střední velikost, hranaté obrysy hlavy, profil hlavy má jemné konkávní prohnutí- čelo - jemně klenuté- tváře - lícní kosti jsou vysoko...

© 2019 Krása a životní styl podle Hanky. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!